můj mail: novinky rozvaděče hlasové moduly displeje Blokování DALLAS Rozvodnice Řídící jednotky Software Manuály Fotogalerie
BLOKOVÁNÍ DALLAS HR-2003-9       Manuál v PDF

Systém používá přístupové čipy DALLAS , které obsahují 48 bitový unikátní kód. To znamená , že každý čip má svůj vlastní kód. Po přiložení čipu, který je v paměti, sepne výstup. Modul se používá jako venkovní přivolávač (místo tlačítka je osazena snímací hlavice a při přiložení čipu sepne výstup na 2 sec.), nebo se používá pro blokování skupiny tlačítek v kabinovém table (po přiložení čipu sepne výstup na 10 sec. a po tuto dobu je možná volba příslušným tlačítkem). Modul lze použít jako kódový zámek pro otevírání dveří a podobně. Vyrábí se 2 verze modulů. Verze 1 je pouze s výstupním tranzistorem NPN a 2 verze je doplněna o desku s relém.
ZVĚTŠIT OBRÁZEK
VÁHA HR-2005-5       Manuál v PDF

Váha HR-2005-5 = vyhodnocovací jednotka tenzometrického snímače. Jednotka je dodávána se snimačem zatížení (tenzometrický snímač). Tato jednotka byla vyvinuta specielně pro měření zatížení kabiny výtahu. Váha umožňuje nastavit 3 úrovně zatížení (3x výstupní relé). Přesnost váhy zaručuje 16 bitový AD převodník. Při vývoji software bylo dbáno na co nejjednodušší nastavení váhy po montáži výtahu. Nastavení se provádí tak, že se do kabiny umístí zátěž, při které chceme aby bylo aktivováno relé. Tato hodnota se odečte z displeje a zadá se do paměti. Tím je nastavování ukončeno. Není proto nutné manipulovat vícekrát s břemenem. Toto jistě ocení montéři výtahů, zvláště při velkých nosnostech výtahů.
ZVĚTŠIT OBRÁZEK