můj mail: novinky rozvaděče hlasové moduly displeje Blokování DALLAS Rozvodnice Řídící jednotky Software Manuály Fotogalerie
DISPLEJ       Manuál v PDF

Jednoduchý 7 segmentový displej. Tento displej je určen jako levný displej do patrových přivolávek. Displej zobrazuje směrové šipky a čísla podlaží v rozsahu -9 až 19 pater. Displej se připojuje 14 žilovým plochým kabelem přímo do řídící jednotky HR2672/xxx. Kabely jsou k displejům připojeny pomocí samořezných konektorů.
ZVĚTŠIT OBRÁZEK
MATICOVÝ DISPLEJ HR-2002-8-MINI       Manuál v PDF

Malý maticový displej, který umí zobrazovat čísla stanic včetně písmen. Dále displej zobrazuje směrové šipky které rolují podle směru jízdy a podle rychlosti jízdy výtahu. Umožňuje též zobrazení provozních stavů výtahu (píše zprávy jako např. PRETIZENO). Displej je ovládán seriovou linkou HR. Displej je vhodný pro montáž do zárubní dveří. Nevýhodou tohoto displeje je to že nemůže součastně zobrazovat šipky a čísla stanic. Proto tento displej není moc vhodný pro montáž do výtahových kabin. Výška znaku je 30 mm.
ZVĚTŠIT OBRÁZEK
MATICOVÝ DISPLEJ HR-2002-8-MAX30 / MAX50       Manuál v PDF

Velký maticový displej s velikostí znaků 50 mm, nebo 30 mm. Tento displej umožňuje díky 3 segmentům zobrazovat součastně směrové šipky i čísla stanic, čímž odstraňuje nedostatky předchozího displeje. Při jízdě výtahu šipky rolují a při průjezdu stanicí roluje i číslo, což působí velmi efektně. Tento displej je určen pro montáž do kabiny výtahu i pro montáž do zárubně dveří. Displej zobrazuje též provozní stavy výtahu, jako je např. PRETIZENO, PORUCHA VYTAHU atd. Ovládání se provádí pomocí sériové linky HR. Displej umožňuje jednoduché propojení s hlasovým modulem HR-2004-04 pomocí plochého kabelu a samořezných konektorů. Tím je jednoduše vyřešena optická i akustická signalizace polohy a provozních stavů výtahu.
ZVĚTŠIT OBRÁZEK
DEKODÉR HR-2002-8-DEC       Manuál v PDF

Dekodér se používá pro řízení hlasových modulů a maticových displejů tam, kde není možné použít přímé řízení sériovou linkou HR (použití rozvačečů různých výrobců). Dekodér převádí binární data a data přímo ze vstupů na seriovou linku HR. Tento převod je nutný pro úsporu vodičů ve vlečném kabelu. Při použití linky HR jsou potřebné 3 datové vodiče (CLK, DATA, STROBE). Tato linka se osvědčila pro svou odolnost proti rušení při velkých délkách kabelů. Přiřazení zpráv na jednotlivé vstupy a adresy se provádí pomocí programovacího kabelu a ovládacího software. Software je volně ke stážení v sekci konfigurační software.